Uba.cz: rozsáhlý a přehledný katalog webů

Cestovní agentury

Kategorie cestování - cestovní agentury je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti cestování - cestovní agentury.

Jak se dá sjednat cestovní pojištění online. Kde všude je možné sjednat cestovní pojištění online a na jaké výlohy. Cestovní pojištění v Evropě.
http://www.cestovnipojistenionline.net/
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Náš server chaty a chalupy.info nabízí dovolenou na chatách a chalupách za velmi výhodných podmínek. Pokud plánujete prázdninový pobyt v České republice navštivte naše stránky a najdete co hledáte. Služby ve vysoké kvalitě. Můžete zde najít i last minute nabídky pro pobyty na chatě či chalupě. Ubytování lze vyřídit online a z pohodlí vašeho domova. V databázi máme více než tisíc průběžně kontrolovaných chat a chalup.
http://www.chaty-a-chalupy.info
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 6, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Tanzánie leží na východu střední Afriky. Její sousedé jsou na severovýchodě Keňa, na severu Uganda, na severozápadě Rwanda a Burundi, na západě Kongo, na jihozápadě Zambie a Malawi a na jihu Mosambik.
http://tanzanie.state.cz
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Austrálie, oficiálně Australské společenství nebo Australský svaz leží na jižní polokouli ve stejnojméném kontinentu, který je svou rozlohou nejmenší na světě. Jeho sousedé jsou Indonésie, Východní Timor
http://australie.state.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Jeho sousedy jsou Slovinsko, Maďarsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina a Černá Hora. Hlavním městem je Záhřeb.V Chorvatsku žije přes 4 miliony obyvatel. Úředním jazykem je zde chorvatština.
http://chorvatsko.state.cz
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Portugalsko se nachází na jihovýchodním okraji Evropy a je jedním z nejexotičtějších koutů tohoto kontinentu. V minulosti bylo Portugalsko jednou z významných koloniálních velmocí.
http://portugalsko.svetadil.com
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Kanada je druhým největším státem na světě a její území zabírá 10 provincií a tři národní teritoria. Je zde přes pět časových pásem. Obydleno je zhruba 20 procent země. Zbytek pokrývá zamrzlá tundra a lesy.
http://kanada.state.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Exotická země s krásnou, člověkem nijak nepoškozenou, přírodou je rájem pro turisty. Na ostrově o rozloze zhruba 55x25 km naleznete krajinu podobnou Novému Zélandu či Skotsku.
http://madeira.cenik.biz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 29, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Máte-li ve svém kalendáři políčko, ve kterém je napsáno Čína dovolená, pak vám následující informace přijdou jistě vhod.
Čína je v současné době nejlidnatějším státem na celém světě.
http://cina.rychlyprehled.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 29, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně
Víte, že FM group nabízí velmi velmi levné parfémy s provotřídní kvalitou a dlouhou výdrží?