Uba.cz: rozsáhlý a přehledný katalog webů

Domácí zvířata

Kategorie volný čas a zábava - domácí zvířata je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti volný čas a zábava - domácí zvířata.
 

Domácí zvířátka - co si nejraději pořizujeme domů. Která zvířata nám dělají největší radost a proč. Je lepší pořídt si kočku nebo psa. Jak se správně starat o domácí hlodavce. Informační stránka o domácích mazlíčcích.
http://www.domaci-zviratka.cz/
(Kliknutí: 11; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Tato stránka je věnovaná čtyřnohým mazlíčkům. Pes jako nejlepší přítel člověka. Nejoblíbenější rasy - proč si pořídit kokršpaněla a jaké povahové rysy má labrador zjistíte na této stránce věnované pejskům.
http://www.galerieuandela.cz/
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 10, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Americký buldog - odkud toto plemeno pochází a kdy bylo vyšlechtěno, ale také jaké má vlastnosti nebo čím je vhodné jej krmit se dozvíte na stránkách věnovaných americkému boldogovi.
http://www.americkybuldog.info/
(Kliknutí: 5; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Užitečné informace o belgickém ovčákovi. Jaké jsou jeho vlastnosti, proč si pořídit právě toto plemeno a jak se o něj starat. Fotogalerie a historie plemene belgický ovčák.
http://www.belgickyovciak.info/
(Kliknutí: 1; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Stránky věnované plemeni bulteriér. Historie plemene, správná výživa a vlastnosti, které jsou pro bulteréra typické. Čtěte pro více informací.
http://www.bulterieri.info/
(Kliknutí: 5; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Informace o tomto plemeni. Historie vzniku plemene Americký buldog, jeho vlastnosti a také fotografie. Vše, co s Americkým buldogem souvisí.
http://www.americkybuldog.info/
(Kliknutí: 2; Přidáno: Dec 9, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Tibetská doga je bezesporu velmi laskavé a příjemné zvíře. Tedy pokud se s ní zachází s láskou. Tibetská doga je výborný hlídač, takže se už nemusíte bát o svůj domov. Každého nevítaného hosta dokáže tento pes odradit.
http://www.argentinskadoga.info/
(Kliknutí: 1; Přidáno: May 11, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Border Kolie je velice dobrý a inteligentní hlídací pes. Pokud se k Border Kolii budete chovat s láskou a přívětivě, pak vězte, že získáte vynikajícího přítele.
http://www.borderkolie.info/
(Kliknutí: 5; Přidáno: May 11, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Bullteriéři jsou rasa,která potřebuje kvalitní krmivo. Mívají sklony ke tloustnutí, takže se zkuste vyvarovat domácí stravě. Nejsou nároční na údržbu srsti, mají ale citlivé oči. Milují dlouhé procházky a při dostatečné péči získáte výborného kamaráda.
http://www.bullterieri.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: May 11, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Tyto stránky jsou věnované především Sibiřskému Huskymu. Tento pes má povahu citlivou, není tedy potřeba s ním zacházet příliš drsně.Husky se nehodí na hlídání, absolutně postrádá vlastnosti hlídacího psa.
http://www.chovamepsa.cz/
(Kliknutí: 3; Přidáno: May 11, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Irský vlkodav je veliké plemeno, ale i přes svou velikost má mírumilovnou povahu. Hodí se i k dětem. Byl vyšlechtěn jako lovecký pes, proto se nehodí do domácnosti, kde se chovají hospodářská zvížata.
http://www.irsky-vlkodav.info/
(Kliknutí: 0; Přidáno: May 11, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Jack Russel Teriér nepatří mezi velké psy, svou temperamentní povahou ale dokáže předčit kdejaké větší plemeno. Také dobře vychází s dětmi a bývá velmi dobrým přítelem.
http://www.jack-russel.cz/
(Kliknutí: 2; Přidáno: May 11, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Jezevčík je malé plemeno a dokáže být velmi přátelský. Jezevčíci jsou lovečtí psi, proto se nehodí do domácnosti s hospodářskými zvířaty. Bývají krátkosrstí či dlouhosrstí.
http://www.jezevcici.info/
(Kliknutí: 1; Přidáno: May 11, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně
Víte, že FM group nabízí velmi velmi levné parfémy s provotřídní kvalitou a dlouhou výdrží?