Uba.cz: rozsáhlý a přehledný katalog webů

Nemoci

Kategorie zdraví a životní styl - nemoci je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti zdraví a životní styl - nemoci.
 

Bolest v krku patří mezi poměrně časté obtíže. Věřte nebo ne, bolet v krku je prakticky vždy nějakým symptomem jakéhosi onemocnění. Bolest v krku může být prvním symptomem rýmy...
http://zdravi.obj.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Sep 30, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Rakovina tlustého střeva – nemoc, o které se bojíme mluvit a která vyvolává mrazení. Pokud se navíc jedná o nás, popadá nás strach, panika a bezmoc. Přitom jde o onemocnění, které se daří zvládnout stále s větším úspěchem a to mimo jiné také díky osvětě – zajištěním prevence a včasným odhalením příznaků rakoviny tlustého střeva.
http://rakovina-tlusteho-streva.priznaky.eu
(Kliknutí: 1; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Ještě, než začnete studovat chlamydie, příznaky a další témata, je důležité říci, že existují dva dost odlišné typy chlamydií. Nebezpečnějším typem chlamydií je první rod – Chlamydia. Způsobuje pohlavní chorobu zvanou chlamydióza.
http://chlamydie.priznaky.eu
(Kliknutí: 2; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Cukrovka, latinsky diabetes mellitus, je nemoc, jejímž hlavním znakem je zvýšená hladina cukru v krvi. Je to nemoc, kdy organismus má problémy s metabolismem sacharidů. Tedy tělo cukry špatně zpracovává a to v důsledku nedostatku hormonu inzulinu.
http://cukrovka.priznaky.eu
(Kliknutí: 2; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Celiakie je v podstatě nevyléčitelné onemocnění, které postihuje všechny věkové kategorie, jež trpí permanentní nesnášenlivostí lepku obsažené v mnoha obilovinách. Rovněž se u nich projevuje atypické postižení sliznice tenkého střeva. Stále většina lidí ale neví, jaké má celiakie příznaky.
http://celiakie.priznaky.eu
(Kliknutí: 5; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Onemocnění ledvin znamená pro organismus vážný problém. Ledviny jsou totiž klíčovým orgánem, jenž se stará o očistu celého systému. Proto v okamžiku, kdy ledviny vypoví službu, začíná zanášení těla nečistotami. Ledviny a jejich nemoci příznaky rozhodně neschovávají.
http://ledviny-a-jejich-nemoci.priznaky.eu
(Kliknutí: 5; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pokud Vás začne trápit slinivka břišní příznaky pocítíte okamžitě. Určitě se okamžitě začnete zajímat o její nemoci a jaká je na slinivku dieta. Břišní slinivka neboli pankreas patří mezi největší žlázy v lidském těle. Jde o podvojnou žlázu - produkuje trávicí enzymy (exokrinní část břišní slinivky) a zároveň jako žláza s vnitřní sekrecí zajišťuje produkci hormonů (endokrinní část).
http://slinivka-brisni.priznaky.eu
(Kliknutí: 18; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Onemocnění dnou se v odborně nazývá arthritis urica neboli pakostnice, mnohem často je toto choroba označována jako tzv. podagra. Jedná se o metabolické onemocnění, které nejčastěji postihuje mužskou populaci, nicméně nevyhýbá se ani něžnému ženskému pohlaví. pokud někdo ví, jaká je nomoc dna a její příznaky, určitě zváží své stravovací návyky a životní režim.
http://nemoc-dna-a-jeji.priznaky.eu
(Kliknutí: 2; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pálí vás v podbříšku či v okolí močového měchýře při močení? Máte neustále nepříjemný pocit, že vás něco řeže v močových cestách? Našli jste v moči krev? Jestli ano, tak okamžitě vyhledejte lékaře. S největší pravděpodobností si vás našel zánět močových cest. Jeho neléčení by vás mohlo přijít hodně draho, dokáže totiž ohrozit i vaše ledviny.
http://www.zanet-mocovychcest.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Co jsou v podstatě bradavice? Snad každý si někdy položil tuto otázku a snažil si na ni odpovědět. Bradavice jsou nevzhledné výrůstky, které nejčastěji vyrůstají na kůži a to nejen na rukou, ale i na tváři, kolenou, popřípadě v oblasti pohlavních orgánů. Bradavice neboli tzv. verrucae jsou považovány za nezhoubné (benigní) nádorové výrůstky, jež se vyskytují nejen na povrchu kůži, ale také na sliznici. Obvykle mívají různý tvar, velikost a barevné zbarvení.
http://www.odstranit-bradavice.cz
(Kliknutí: 2; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Každá nemoc znamená pro člověka nepříjemné komplikace. Naruší totiž každodenní chod domácnosti a připraví mnoho starostí. Některé nemoci komplikují život více a některé méně. Pásový opar patří bezesporu k těm onemocněním, jež přivodí mnoho nepříjemných chvil. Tato choroba patří k civilizačním a dnes jí trpí překvapivě mnoho obyvatel. V povědomí společnosti vstoupila jako výsev nepříjemných pupínků, které se shlukují do pruhů. Doprovázena je zvýšenou teplotou a malátností.
http://pasovy-opar.priznaky.eu
(Kliknutí: 6; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Všichni slyšíme strašáky o příliš vysoké hladině cholesterolu v krvi. Pojďme si nyní říci, co to cholesterol je, k čemu slouží a co všechno je a co není pravda okolo něj. Jaké mívá cholesterol hodnoty, jaká je na cholesterol dieta. To vše najdete na našich stránkách spolu s informacemi, o "dobrém" a "špatném" cholesterolu. Pokud se dozvíte, že máte vyskoký cholesterol snížení hodnoty bude asi to první, co Vás začne zajímat.
http://cholesterol-snizeni-hodnoty.cz
(Kliknutí: 4; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pásový opar neboli Herpes zoster se běžně řadí mezi bolestivější kožní onemocnění, které způsobuje herpetický virus zvaný varicella. Domácí lékař V podstatě tento virus dokáže přežít v nervových vláknech, kterým se obvykle říká ganglia. Právě v těchto nervových tkáních se v průběhu léčby planých neštovic usadí tento virus, který je prozatím neaktivní.
http://www.pasovy-opar.eu
(Kliknutí: 3; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně
Víte, že FM group nabízí velmi velmi levné parfémy s provotřídní kvalitou a dlouhou výdrží?